Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

2017 metų antrą ketvirtį RRT gavo 189 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2017 m. II ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 189 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. Palyginti su 2016 m. II ketvirčiu (gauti 173 pranešimai), pranešimų skaičius išaugo 9 proc.

2017 metų II ketv. CERT-LT susidūrė su 13 530 incidentų kibernetėje erdvėje

CERT-LT per 2017 m. II ketv. apdorojo 13 530 pranešimų apie incidentus, gautus iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų.

Plinta virusas „Petya“, pažeidžiantis „Windows“ operacines sistemas

Antradienį po pietų Europoje pradėjo masiškai plisti naujas išpirkos reikalaujantis (angl. ransomware) virusas pavadinimu „Petya“. kaip įtariama, el. pašto laiškais su prisegtu...

Policija visoje Europoje perspėja apie seksualinę prievartą prieš vaikus internete (video)

Europos teisėsaugos bendruomenė, kartu su Europolu ir privataus sektoriaus atstovais, suvienijo jėgas ir savo šalyse pradėda informacinę kampaniją #SayNO (liet. pasakyk ne), kuria norima atkreipti visuomenės dėmesį į vis didesnį susirūpinimą keliantį nusikalstamą fenomeną - seksualinę prievartą prieš vaikus internete. Kuo gi pasireiškia šis nusikaltimas?

Padažnėjo bankų svetainių klastotės

Ryšių reguliavimo tarnybos specialistai pastebėjo, kad padaugėjo suklastotų el. laiškų, kuriais siekiama įtikinti vartotojus, kad jiems rašo Lietuvos komercinių bankų atstovai.
Daugiau naujienų
Užduokite mums klausimą

Dienos klausimas

Ar naudojate dviejų faktorių (žingsnių) autentifikaciją prisijungti prie el. paslaugų?
Rezultatai

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti