BDAR

Slapukų naudojimo taisyklės

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis


Ką daryti praradus „Facebook“ paskyrą ?

Pateikiame instrukcijas, kokių veiksmų reikia imtis, jeigu kas nors sužinojo jūsų prisijungimo prie „Facebook“ duomenis ir užvaldė paskyrą.

Pirmas dalykas, kurį turite atlikti supratę, kad jūsų „Facebook“ paskyra užgrobta – pranešti „Facebook“ administracijai. Tai galite padaryti tinklalapyje https://www.facebook.com/hacked užpildydami specialią formą. Formą pildyti rekomenduojama naudojantis kitu kompiuteriu, nes kompiuteris kuriuo naudojotės anksčiau gali būti nesaugus.

Kitas žingsnis – identifikuoti užgrobtą paskyrą. Atsiradusiame lange suveskite duomenis (el. pašto adresą, telefono numerį, paskyros pavadinimą ir pan.), pagal kuriuos „Facebook“ galėtų identifikuoti jūsų profilį.

Jeigu paskyroje esate nurodę ne tik el. pašto adresą, bet ir, pvz., „Google“ paskyrą ar telefono numerį, „Facebook“ paklaus, kokiu būdu norite gauti slaptažodžio atkūrimo kodą. Pasirinkite jums tinkamą variantą, kaip parodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje.

Jeigu pasirinksite el. paštą, slaptažodžio atkūrimo kodą gausite el. paštu, jei telefoną – atkūrimo kodą gausite telefonu. Suveskite gautą kodą.

Jeigu pasirinksite „Google“ paskyrą, būsite paprašyti prisijungti prie savo „Google" paskyros.

Jeigu jūs nesate pateikę papildomų duomenų (pvz., telefono numerio), pagal kuriuos „Facebook“ galėtų jus identifikuoti, o el. pašto dėžutė, kurią nurodėte kurdami „Facebook“ paskyrą, jums yra neprieinama, nesaugi ar pan., spauskite užrašą „Negalite viso to pasiekti?“ (angl. No longer have access to these?). Atsidariusiame lange suveskite savo el. pašto adresą ar tel. numerį, kuriais jus galima pasiekti. Jeigu šis metodas nepadės, o savo paskyroje turite pasirinkę patikimus kontaktus, spauskite nuorodą „Atskleiskite patikimus kontaktus“ (angl. Reveal my trusted contacts) ir paprašykite draugų pagalbos. Informaciją, kaip nustatyti patikimus kontaktus rasite čia.

Atsidariusiame lange įrašykite vieną iš keleto galimų vardų (bet kurį, kurį atsimenate). Spauskite „Patvirtinti“ ir jūs matysite savo patikimų draugų kontaktus. Paprašykite patikimų draugų prisijungti prie nuorodos https://www.facebook.com/recover ir atsiųsti ar pasakyti (pvz., telefonu) jums jų gautus kodus.

Jei patikimų kontaktų nesate pasirinkę ir negalite susigrąžinti prieigos prie „Facebook“ paskyroje nurodyto el. pašto, tel. numerio ar pan., savo „Facebook“ paskyros susigrąžinti negalėsite.

Pastaba: „Facebook“ administracija gali pakeisti užgrobtų paskyrų susigrąžinimo tvarkas ir esami patarimai gali būti netikslūs. Naujausią informaciją visada rasite „Facebook“ pagalbos puslapyje https://www.facebook.com/help.

Susiję straipsniai

Privatusis ir anoniminis naršymas internete

Terminai „anoniminis“ ir „privatusis“ naršymas internete yra dažnai painiojami, nors reiškia skirtingus dalykus. Šios dvi sąvokos apima platų...

NKSC įspėja: Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis

Nacionalinis kibernetinio saugumo centras informuoja, kad Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el....

Ką daryti, jei užmiršote slaptažodį ir negalite prisijungti prie savo „Facebook“ paskyros ?

Paspauskite nuorodą https://www.facebook.com/login/identify, įveskite savo „Facebook“ paskyroje naudojamus duomenis: vartotojo vardą, el. paštą,...