Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Policija visoje Europoje perspėja apie seksualinę prievartą prieš vaikus internete (video)

Europos teisėsaugos bendruomenė, kartu su Europolu ir privataus sektoriaus atstovais, suvienijo jėgas ir savo šalyse pradėda informacinę kampaniją #SayNO (liet. pasakyk ne), kuria norima atkreipti visuomenės dėmesį į vis didesnį susirūpinimą keliantį nusikalstamą fenomeną - seksualinę prievartą prieš vaikus internete. Kuo gi pasireiškia šis nusikaltimas?

Padažnėjo bankų svetainių klastotės

Ryšių reguliavimo tarnybos specialistai pastebėjo, kad padaugėjo suklastotų el. laiškų, kuriais siekiama įtikinti vartotojus, kad jiems rašo Lietuvos komercinių bankų atstovai.

Didžiausia istorijoje Ransomware (WannaCry) ataka plinta Windows operacinėse sistemose

Gegužės 12 d. pastebėtas itin spartus vieno išpirkos reikalaujančio viruso (angl. Ransomware) plitimas. Kaip ir įprasta šio tipo kenkėjiškoms programoms, WannaCry pavadintas virusas pradžioje plinta el. laiškais. Vartotojas, gavęs laišką su užkratu, įtikinėjamas...

Startavo nauja RRT interneto svetainė www.elektroninisparasas.lt

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) pristato naują interneto svetainę www.elektroninisparasas.lt, kurioje teikiama informacija apie elektroninį parašą ir patikimumo užtikrinimo paslaugas.
Daugiau naujienų
Užduokite mums klausimą

Dienos klausimas

Ar naudojate dviejų faktorių (žingsnių) autentifikaciją prisijungti prie el. paslaugų?
Rezultatai

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti