Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Ką daryti praradus „Facebook“ paskyrą

*spausdinti*

Pateikiame instrukcijas, kokių veiksmų reikia imtis, jeigu kažkas sužinojo Jūsų prisijungimo prie „Facebook“ duomenis ir užvaldė paskyrą.

 

Pirmas dalykas, kurį turite atlikti supratę, kad jūsų „Facebook“ paskyra buvo užgrobta, – pranešti „Facebook“. Tai padaryti galite užpildydami specialią formą adresu https://www.facebook.com/hacked. Formą pildyti rekomenduojama naudojantis kitu kompiuteriu, nes kompiuteris, kuriuo naudojotės anksčiau, gali būti nesaugus.

 

 

Kitas žingsnis – identifikuoti užgrobtą paskyrą. Atsiradusiame lange suveskite duomenis (el. pašto adresą, telefono numerį, paskyros pavadinimą ir pan.), pagal kuriuos „Facebook“ galėtų identifikuoti jūsų profilį.

 

 

Jeigu paskyroje esate nurodę ne tik el. pašto adresą bet ir, pvz., telefono numerį, „Facebook“ paklaus, kokiu būdu norite pakeisti savo paskyros slaptažodį. Pasirinkite jums tinkamą variantą,  kaip parodyta žemiau pateiktame paveikslėlyje.

 

 

Jeigu pasirinksite el. paštą – gausite instrukcijas el. paštu, jeigu pasirinksite telefoną – gausite slaptą kodą telefonu.

Jeigu Jūs nesate pateikę papildomų duomenų (pvz., telefono numerio) pagal kuriuos „Facebook“ galėtų Jus identifikuoti, o el. pašto dėžutė, kurią nurodėte kurdami „Facebook“ paskyrą, Jums yra neprieinama, nesaugi ar pan., spauskite užrašą „Nebeturite prieigos prie šitų? (angl. No longer have access to these). Atsidariusiame lange rasite nuorodas į el. pašto slptažodžio keitimo formas. Jeigu vis tiek neatgaunate prieigos prie el. pašto paskyros arba el. paštas yra pakeistas, spauskite „Negaliu prisijungti prie savo el. pašto".

 

 

Pastaba: Toliau pateikti nustatymai gali skirtis ir būti pasiekiami ne visiems naudotojams.

 

Atsidariusiame lange įrašykite naują el. pašto adresą ir spauskite „Tęsti" (angl. Continue).

 

 

Šiame žingsnyje „Facebook“ paprašys atsakyti į slaptą klausimą, jei jis buvo sugalvotas kuriant paskyrą. Jei buvo nurodytas telefono numeris, atsiųs SMS žinutę su kodu, kurį reikės įvesti arba iš „Facebook“ draugų sąrašo reikės išsirinkti tris draugus, kuriems bus atsiųstas slaptas kodas. Įvedus šiuos kodus bus atstatytas „Facebook“ profilis. Taip bus patvirtinta, kad prisijungė tikrasis paskyros vartotojas. Be to bus pakeistas su „Facebook“ paskyra susietas elektroninio pašto adresas į naujai nurodytąjį.

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti