Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Kaip pašalinti „Facebook“ paskyrą

*spausdinti*

„Facebook“ profilį pašalinti galima dviem būdais: laikinai jį „sustabdyti“ su galimybe susigrąžinti arba visiškai ištrinti. Šiame straipsnyje aptarsime juos abu.

 

Laikinas sustabdymas

Kai tik išjungsite savo profilį, šiame socialiniame tinkle bus „paslėpta“ visa profilio informacija. Kiti „Facebook“ naudotojai nebegalės jūsų rasti pasinaudoję paieška, nes jūsų profilis nebebus rodomas. Tiesa, nedidelė informacijos dalis vis dar gali būti pasiekiama, pvz., žinutės, kurias siuntėte savo draugams. „Facebook“ išsaugos visą jūsų paskyros informaciją (draugus, nuotraukas, profilius, kuriuos sekate, ir kt.). Paskyrą vėl aktyvinti galėsite bet kada, reikės tik prisijungti prie „Facebook“, o visą seną informaciją rasite ten.

Norint išjungti paskyrą, pirmiausia reikia paspausti simbolį, esantį dešiniajame viršutiniame kampe, ir pasirinkti nustatymų (angl. settings) skiltį. Tada kairiajame viršutiniame kampe reikia pasirinkti mygtuką „Saugumas“ (angl. security), o pasirodžiusiame nustatymų lange ‒ „Išjungti savo paskyrą“ (angl. Deactivate your account) (1 pav.).

 

 

Atsivėrusiame lange reikia nurodyti priežastį, dėl kurios paliekate socialinį tinklalapį, ir spausti mygtuką „patvirtinti“ (2 pav.). Taip pat nepamirškite atsisakyti „Facebook“ pranešimų į savo el. paštą.

 

 

Paskyros ištrynimas

Ištrynę paskyrą, nebegalėsite jos atgauti ir (ar) peržiūrėti informacijos, kurią anksčiau paskelbėte „Facebook“. Jei norėsite vėl naudotis socialiniu tinklu, turėsite susikurti paskyrą iš naujo.

Norint visiškai pašalinti profilį, reikia susirasti specialią nuorodą „Facebook“ pagalbos skiltyje arba tiesiog paspausti šią nuorodą https://www.facebook.com/help/delete_account?rdrhc.

Toliau reikės suvesti paskyros slaptažodį ir saugos kodą (3 pav.).

 

 

Teisingai suvedę duomenis, gausite patvirtinimą el. paštu, kad per 14 dienų paskyra bus pašalinta. Jei per šį laikotarpį persigalvosite, sprendimą ištrinti paskyrą galite atšaukti.

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti