Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienų peržiūra

*spausdinti*

Per tris mėnesius „YouTube“ pašalino daugiau kaip 8,2 mln. neteisėtų vaizdo įrašų.

Per paskutinį praeitų metų ketvirtį „YouTube“ platformoje buvo pašalinta daugiau kaip 8,2 mln. vaizdo įrašų, kurie pažeidė „YouTube“ taisykles. Į šį skaičių nepatenka vaizdo įrašai, kurie buvo pašalinti dėl autorių teisių pažeidimų.

Kaip teigiama paskelbtoje ataskaitoje, iš visų pašalintų vaizdo įrašų 6,6 mln. buvo aptikti automatiniu būdu, o beveik 1,6 mln. pranešimų pateikė „YouTube“ naudotojai.

Iš visų automatiniu būdu identifikuotų ir pašalintų vaizdo įrašų net 76 proc. buvo pašalinti naudotojams nespėjus jų peržiūrėti.

Dažniausiai buvo pranešama apie seksualinį turinį – beveik 9,1 mln. kartų, antroje vietoje - klaidinantis arba apgaulingas turinys, apie kurį buvo pranešta beveik 8 mln. kartų, trečioje vietoje - įžeidžiantis ir neapykantą kurstantis turinys, apie kurį buvo pranešta daugiau kaip 4,7 mln. kartų.   

Daugiausiai pranešimų apie „YouTube“ pastebėtą neteisėtą turinį atkeliavo iš Indijos, JAV ir Brazilijos. Į penketuką taip pat pateko Rusija ir Vokietija.

Detaliau susipažinti, kaip veikia „YouTube“ pranešimo/žymėjimo (angl. flagging) sistema, galite peržiūrėję žemiau esantį vaizdo įrašą.

Detalias instrukcijas lietuvių kalba, kaip pranešti „Youtube“ galite rasti čia.

Informacija atnaujinta 2018-06-01 10:31
<< Atgal

Reikia administratoriaus patvirtinimo

{{msg}}

Komentarai ({{ (comments.list | filter:count).length }})

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd hh:mm:ss'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti