Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

*spausdinti*

Kalbėkite už tuos, kurie negali

2020-03-12 11:07
Dažnai, kai matome vaizdus internete, užmirštame žmones, kurie rodomi šiuose vaizduose. Gal būt tai nėra svarbu, jei tai tik jūsų draugo atostogų reportažas „Instagram“ socialiniame tinkle. Tačiau jei šiuose vaizduose žmogus yra prievartaujamas ir seksualiai išnaudojamas, užmiršti šias skriaudžiamas aukas yra pavojinga. 2.2 milijardo jaunų žmonių iki 18 metų yra didžiausia ir internete lengviausiai pažeidžiama mūsų planetos socialinė grupė

Kaip apsaugoti vaiką internete?

2020-03-05 13:51
Vis dar mažai tėvų domisi, ką jų vaikai veikia internete. Internete gausu žalingos informacijos, tokios kaip smurtas, pornografija, rasizmas, narkotikai, alkoholis ir t.t., su kuria vaikai anksčiau ar vėliau gali susidurti. Ryšių reguliavimo tarnybos vaizdo siužete, kuris sukurtas dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva“, galite rasti patarimus, kaip techninėmis priemonėmis apsaugoti vaiką nuo žalingos informacijos internete.

SMS klastotės

2020-02-18 13:49
Lietuvoje plinta apgaulingų SMS žinučių pranešimai. Šiais pranešimais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenis bei kitokiais būdais pasipelnyti.

5 požymiai, įspėjantys apie nepatikimą internetinę parduotuvę

2020-02-11 13:28
Internetiniai sukčiai, apgaule išviliojantys patiklių pirkėjų pinigus, o vėliau paslaptingai dingstantys kartu su reklamuotomis prekėmis – dažnas reiškinys interneto platybėse. Patrauklūs pasiūlymai, akcijos ir nuostabių rezultatų žadantys produktai skatina skubotus sprendimus, kurie nebūtinai lems gerą pirkinį. Minėdama tarptautinę Saugesnio interneto dieną, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba primena auksines taisykles, padėsiančias atpažinti nepatikimą pardavėją internete.

Saugesnio interneto dieną duris atvers saugesnio interneto kūrybinės dirbtuvės „CYBERteens“

2020-01-31 14:09
2020 m. vasario 11 d. Lietuvoje bus minima tarptautinė Saugesnio interneto diena. Šia proga projekto „Saugesnis internetas“ partneriai kartu su socialinių inovatorių bendruomene „ChangeMakers‘ON“ kviečia pažvelgti į kibernetinį pasaulį nauju kampu. Šiemet vyresnių klasių moksleiviai kartu su šeimomis, mokytojais ir draugais taps aktyviais saugesnio interneto kūrėjais renginyje „CYBERteens“. Kauno „Žalgirio arenoje” net dvidešimt atrinktų komandų priims saugaus interneto iššūkius ir su ekspertų pagalba užkurs tikrą idėjų generatorių.

Kaip saugiai elgtis socialiniuose tinkluose

2020-01-28 11:37
Socialiniai tinklai suteikia galimybę bendrauti su draugais ir pažįstamais visame pasaulyje. Vos keliais mygtuko paspaudimais galite rasti jus dominantį turinį bei dalintis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Tačiau socialiniuose tinkluose tyko ir grėsmės. Kaip saugiai elgtis socialiniuose tinkluose, žiūrėkite vaizdo siužete, sukurtame dalyvaujant projekte „Prisijungusi Lietuva“.
Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti