Būk saugus elektroninėje erdvėje!

„Avira“

*spausdinti*

Nemokama programa skirta nekomerciniam naudojimui.

 

 

„Avira“ – antivirusinė programa tikruoju laiku tikrina visas bylas, į kurias bando kreiptis naudotojas ar kompiuterio programos. Turi euristinės analizės metodus, kurių pagalba aptinkami dar nežinomi ar nauji virusai.

Galingas virusų paieškos variklis, labai gerai vertinamas nepriklausomų tyrimų laboratorijų. Ši antivirusinė programa nuolat ieško kenkėjiškos programinės įrangos ir ją šalina.

Jei įdiegsite „SearchFree toolbar“ tada bus suteikti keli papildomi apsaugos įrankiai („antiphishing“ įrankis skirtas apsisaugoti nuo šnipinėjimo programų, „ad blocker“ įrankis padeda išvengti reklamos internete). Tačiau yra manančių, kad ši papildoma įrankių juosta yra erzinanti ir nereikalinga. Beto, įdiegus „SearchFree toolbar“ standartinis paieškos variklis bus pakeistas į „Avira“.

 

 

Iš pirmo žvilgsnio naudotojo sąsaja gali pasirodyti šiek tiek sudėtinga, bet taip nėra – ji nepasižymi nustatymų gausa. Ši antivirusinė programa nenaudoja daug sistemos resursų, tačiau veikia sparčiai, yra pajėgi ir veiksminga.

 

Parsisiųsti „AVIRA“

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti