Būk saugus elektroninėje erdvėje!

„Avira“

*spausdinti*

Nemokama programa skirta nekomerciniam naudojimui.

 

 

„Avira“ – antivirusinė programa, tikruoju laiku tikrinanti visas bylas, kurias bando atidaryti naudotojas ar kompiuterio programos. Įdiegti euristinės analizės metodai, kuriuos naudojant aptinkami dar nežinomi ar nauji virusai.

Galingas virusų paieškos variklis, labai gerai vertinamas nepriklausomų tyrimų laboratorijų. Ši antivirusinė programa nuolat ieško kenkėjiškos programinės įrangos ir ją šalina.

Jei įdiegsite programą „SearchFree toolbar“, tada bus suteikti keli papildomi apsaugos įrankiai (įrankis „antiphishing“, skirtas apsisaugoti nuo šnipinėjimo programų, įrankis „ad blocker“, padedantis išvengti reklamos internete). Tačiau yra manančių, kad ši papildoma įrankių juosta yra erzinanti ir nereikalinga. Be to, įdiegus programą „SearchFree toolbar“, standartinis paieškos variklis bus pakeistas į „Aviros“ paieškos variklį.

 

 

Iš pirmo žvilgsnio naudotojo sąsaja gali pasirodyti šiek tiek sudėtinga, bet taip nėra – ji nepasižymi nustatymų gausa. Ši antivirusinė programa nenaudoja daug sistemos resursų, tačiau veikia sparčiai, yra pajėgi ir veiksminga.

 

Parsisiųsti „AVIRA“

Užduokite mums klausimą

Kaip pranešti apie žalingą turinį internete

IP

 

Naujienų prenumerata

Užsisakyti