Būk saugus elektroninėje erdvėje!

Naujienos

Spausdinti
Paskelbti internetu besinaudojančių tėvų ir paauglių nuomonės tyrimo rezultatai

Gautų rezultatų duomenimis, respondentams vis didesnį rūpestį kelia interneto keliamos grėsmės. 82 procentai suaugusiųjų tvirtino, kad internetas kelią pavojų ir grėsmę. Paaugliai yra susirūpinę mažiau – 59 procentai.

 
CERT-LT per 2016 m. II ketv. apdorojo 10 991 incidentą

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys (CERT-LT) per 2016 m. II ketv. apdorojo 10 991 incidentą pagal iš Lietuvos elektroninių ryšių paslaugų teikėjų, užsienio CERT tarnybų, atliekančių tarptautinius incidentų tyrimus, ir iš Lietuvos interneto naudotojų gautus pranešimus. 17 proc. incidentų buvo detaliai tiriami CERT-LT specialistų. Palyginti su 2015 m. II ketv. (9 527 incidentai), incidentų padaugėjo 15,4 procento.

 
Europos Komisija priėmė sprendimą dėl Saugesnio interneto projekto tęsimo Lietuvoje

Europos Komisija teigiamai įvertino Lietuvos paraišką vykdyti Saugesnio interneto projektą ir pritarė šio projekto tęsimui Lietuvoje. Europos Sąjungos šalyse vykdomą Europos Komisijos projektą „Saugesnis internetas“ Lietuvoje įgyvendina konsorciumas ‒ Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT), asociacija „Langas į ateitį“ ir VšĮ „Vaikų linija“.

 
Archyvas (110)

Užduokite mums klausimą

Jūsų klausimas
secimg

Dienos klausimas

Ar esate kada nors gavę įspėjimą, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas virusu ir jums reikia nedelsiant įsigyti programinę įrangą ar jos atnaujinimą, kad virusas būtų pašalintas?